-

Account Managers

Joey de Wit

Joey de Wit

Functie: Accountmanager Horeca / Barista

Rayon: Delft, Den Haag, Westland en omstreken

E-mail: wit@deac.nl

Tel: 06 - 1992 3456

Martin Krabbe

Martin Krabbe

Functie: Accountmanager Horeca / Barista

Rayon: Oost-Nederland

E-mail: krabbe@deac.nl

Tel: 06 - 1743 1756
Marco Nijman

Marco Nijman

Functie: Accountmanager / Barista

Rayon: Brabant

E-mail: nijman@deac.nl

Tel: 06 - 5340 2274

Dave van der Have

Dave van der Have


Functie: Accountmanager

Rayon: Zakelijke markt

E-mail: have@deac.nl

Naam: Dave van der Have


Koen Stoop

Koen Stoop

Functie: Accountmanager / Barista

Rayon: Limburg

E-mail: stoop@deac.nl

Tel: 06 - 22466735

Lucas van der Windt

Lucas van der Windt


Functie: Accountmanager

Rayon: Regio Westland / Zeeland / West Brabant

E-mail: lvdwindt@deac.nl

Telefoonnummer: 06 - 22 92 93 16

Marcel van Elleswijk

Marcel van Elleswijk


Functie: Accountmanager

Rayon: Midden - Nederland

E-mail: elleswijk@deac.nl
Telefoonnummer: 06 - 19 99 95 09

Sven Koreman

Sven Koreman


Functie: Accountmanager

Rayon: Regio Leiden

Email: koreman@deac.nl

Telefoonnummer: 06 - 51 40 85 81


Danny de Lee

Danny de Lee


Functie: Key-Accountmanager

E-mail: lee@deac.nl

Naam: Danny de Lee


Tony Andrade Lopes

Tony Andrade Lopes


Functie: Accountmanager

Naam: Tony Andrade Lopes

Rayon: regio Rotterdam

E-mail: lopes@deac.nl

Telefoonnummer: 06 - 28 93 27 33

Charlotte de Bruijne

Charlotte de Bruijne

Functie: Kwaliteitsmanager / Barista

E-mail: bruijne@deac.nl

Laurens da Costa

Laurens da Costa


Functie: Kwaliteitsmanager / Barista

E-mail: dacosta@deac.nl